back

На Чернігівщині відбувся «Олімпійський день»

11-06-2012 | 12:30

9 червня 2012 року на ДП "ОНСЦ "Чернігів" було проведено головний спортивно-видовищний захід «Олімпійський день» в Чернігівській області. Вітання члена НОК України, голови обласного осередку НОК України, голови облдержадміністрації Володимира Хоменка оголосив перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко. Серед почесних гостей заходу були: народний депутат України Михайло Чечетов, відповідальний секретар обласного осередку НОК України Микола Лазаренко та призери Олімпійських ігор з важкої атлетики Ольга Коробка і Наталія Давидова .

За перше місце на чемпіонаті світу серед дівчат з біатлону була нагороджена подякою голови облдержадміністрації Юлія Бригинець. Нагороду за успішні виступи на міжнародних змаганнях з біатлону отримав Заслужений майстер спорту України Сергій Семенов. Спортивне екіпірування отримав Сергій Шурута, який візьме участь у міжнародному легкоатлетичному марафоні "Скіфський берег-2012" серед спортсменів з ураженням опоно-рухового апарату в м. Саки.

Урочистості «Олімпійського дня» продовжив легкоатлетичний забіг на різні дистанції, участь у якому взяли вихованці спортивних шкіл, навчальних закладів та спортсмени – інваліди. Для забігу були запрошені всі бажаючі, кому не байдужий олімпійський рух, від чотирирічних дітлахів до призерів Олімпійських ігор. На фініші учасників пробігу чекали сувенірна атрибутика від НОК України, морозиво, солодощі та вітання від Президента НОК України. По завершенні пробігу відбулись показові виступи з різних видів спорту (футбол, волейбол, бокс, кікбоксинг, вільна боротьба, дзюдо). Дуже яскравими були номери спортсменок з художньої гімнастики. Всі учасники показових виступів, а це більше 100 чоловік отримали сертифікати від офіційного спонсора «Олімпійського дня» компанії МакДональдс. Заслужений майстер спорту України Ніна Лемеш провела вікторину на олімпійську тематику, в якій взяли участь всі бажаючі, а найерудованіші отримали сувеніри від НОК України та сертифікати від спонсора. І на завершення свята призерки Олімпійських ігор Наталія Давидова та Ольга Коробка для всіх бажаючих влаштували автограф-сесію.

Продовженням Олімпійського дня була спартакіада серед державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування з тенісу, футболу, шашок, шахів, волейболу та перетягування канату, участь у якій взяли майже 500 чоловік. Переможці були відзначені нагородною атрибутикою Чернігівського обласного осередку та НОК України.

Передбачається також проведення Олімпійського дня у всіх районах та містах, а також оздоровчих закладах області під керівництвом районних та міських осередків НОК України.

За інформацією Чернігівського обласного осередку Національного олімпійського комітету України