back

Три багатодітні родини з Ріпкинського району отримали дитячі ліжка

02-02-2018 | 15:27

Сертифікати на двоярусні ліжка трьом багатодітним сім’ям Ріпкинщини, в яких виховується 5 і більше дітей, вручили директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації Ніна Лемеш та голова Ріпкинської райдержадміністрації Борис Мелашенко сьогодні, 2 лютого.

Так, спальні меблі отримали сім’я Боролісів із Губичів, в якій виховується 7 дітей, та дві родини з села Нові Яриловичі: сім’я Шинців, що опікується 6 дітками, та Іванових, в якій виховується 5 дітлахів. До речі, батько останньої – Дмитро Іванов є учасником антитерористичної операції. Крім ліжок, дітворі також вручили солодкі гостинці.

Меблі закуплені в рамках виконання Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року з метою покращення соціально-побутових умов проживання багатодітних родин.

Під час зустрічі Ніна Лемеш передала вітання родинам від голови облдержадміністрації Валерія Куліча та зазначила, що наша область – єдина в Україні, де надається така матеріальна допомога.

 

За матеріалами відділу організаційної роботи, 
інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
 апарату Ріпкинської райдержадміністрації