back

ДФРР-2018: 47 проектів направлять на розгляд до Мінрегіону

19-01-2018 | 17:01

Таке рішення прийняли учасники  регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році.

Не обійшлося і без дискусії при затвердженні рейтингового списку. Адже із 422 поданих ініціатив обрано всього 47, зважаючи на цьогорічний ліміт коштів — 115,7 мільйона гривень.

 

 

Були нарікання учасників засідання і на прозорість голосування та його об’єктивність.

— Проаналізувавши оцінки членів комісії, дійсно, можемо говорити про не зовсім об’єктивне оцінювання. Навіть є випадки 100 балів або 0 там, де це не можливо. Все ж, середній узагальнений бал є більш менш реальним. Звертаю вашу увагу, що основним фільтром оцінки проектів є Мінрегіон: ті проекти, які не відповідають основним критеріям, будуть відхилені, — акцентувала в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Юлія Свириденко.

Серед розглянутих питань — перехідні проекти. Комісія вирішила направити кошти ДФРР у сумі понад 25 мільйонів гривень на два проекти, реалізація яких має закінчитися цього року. Це реконструкція стадіону «Юність» у Чернігові та капітальний ремонт покрівлі школи № 2 у Ріпках.

Також в.о. першого заступника голови ОДА поінформувала присутніх про використання коштів ДФРР у 2017 році. Так, для Чернігівської області минулого року виділено 112, 553 мільйона гривень, з них освоєно — 111,75 мільйона (99,3% — другий показник по Україні). До державного бюджету повернуто 807 тисяч гривень. Детальніше — у прямій мові Юлія Свириденко:

 

 

 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації