back

Чернігівщина лідирує за темпом зростання іноземних інвестицій

18-01-2018 | 15:42

– Одне з головних завдань місцевої влади – створення комфортних і сприятливих умов для залучення інвестицій та розвитку бізнесу в регіоні, – на цьому наголосив голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч під час публічного звіту та прес-конференції для представників ЗМІ та громадськості сьогодні, 18 січня.

Як повідомив очільник області, за підсумками 9 місяців 2017 року Чернігівщина посіла перше місце в Україні за темпом зростання обсягу залучених іноземних інвестицій. Упродовж січня-вересня минулого року в економіку області надійшло 189 мільйонів доларів США прямих іноземних інвестицій та понад 4 мільярди гривень капітальних інвестицій. Це майже на 40 % більше, ніж за відповідний період минулоріч. Загалом за 2017 рік обсяг капітальних інвестицій перевищив 6 мільярдів гривень.

Для збільшення обсягів залучених в економіку області коштів та сприяння активізації зовнішньоекономічної діяльності місцевих підприємств на Чернігівщині постійно ведеться робота щодо підвищення інвестиційної активності та поліпшення іміджу регіону як території, комфортної для інвестицій та бізнесу.

Серед проведених заходів – Міжнародний форум інвесторів та експортерів, ІІ-й регіональний Форум «Інвестиції & Децентралізація», виготовлення презентаційної продукції про область («Інтерактивної інвестиційної карти Чернігівської області», а в подальшому – «Інвестиційного порталу).

 

 

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації