back

Забезпечення житлом осіб з числа дітей-сиріт: підсумки 2017 року

15-01-2018 | 15:00

Минулого року на Чернігівщині місцева влада забезпечила житлом 13 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це повідомили в Службі у справах дітей ОДА.

На придбання 11 будинків у Бахмацькому, Городнянському, Ічнянському, Козелецькому, Коропському, Ніжинському, Новгород-Сіверському, Сновському та Сосницькому районах спрямували понад мільйон гривень. Двом особам у Новгороді-Сіверському виділили житлові приміщення за рахунок власного житлового фонду. Також у Бобровицькому та Куликівському районах троє отримали допомогу (51 тисячу гривень) для проведення ремонтних робіт власного житла.

Крім того, 5 житлових приміщень придбано за рахунок субвенції з державного бюджету — понад 5,7 мільйона гривень. Це дозволить забезпечити у 2018 році соціальним житлом ще 13 осіб зазначеної категорії: по одній у Сосницькому районі та Козельці, 11 — у Чернігові.

До слова, цьогоріч Чернігівська область на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних форм виховання, а також забезпечення житлом осіб з числа дітей-сиріт має отримати субвенцію у розмірі понад 16,4 мільйона гривень.

 

За інформацією Служби у справах дітей
Чернігівської облдержадміністрації