21-12-2017 | 15:38
15-17 травня 2018 року Міністерство освіти і науки України планує проведення Всеукраїнського фестивалю інновацій. Мета заходу — популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх розробок.
У рамках заходу буде проведено:
– конкурс стартап-проектів, журі якого буде сформовано з представників венчурного бізнесу, бізнес-інкубаторів, асоціацій промислових підприємств;
– презентації венчурних фондів та бізнес-ангелів;
– конференції та семінари.
Участь у конкурсі стартап-проектів можуть узяти розробки, представлені вищими навчальними закладами, що належать до сфери управління МОН, науковими інститутами АН, а також загальноосвітніми та іншими навчальними закладами системи загальної середньої освіти. Звертаємо увагу, що участь у конкурсі можуть брати розробки на стадії готовності не менш як дослідний зразок (прототип).
Конкурс міститиме два напрями: інновації, спрямовані на досягнення соціального ефекту, та інновації, спрямовані на досягнення економічного ефекту. Попередній відбір учасників триватиме до 25 квітня. Учасників буде повідомлено про проходження до участі у другому турі — презентації стартап-проектів конкурсному журі до 30 квітня. Другий тур відбудеться 15-17 травня 2018 року.
Участь у заході безкоштовна. Витрати на відрядження — за рахунок учасника.
У разі зацікавленості необхідно до 18:00 31 березня 2018 року надати інформацію за формою (заявка) та коротку презентацію про проект (не більше 10 слайдів у форматі .ррt) в електронному вигляді на адресу [email protected]. Заявки, надані пізніше зазначеної дати, розглядатися не будуть.
Департамент економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації