back

Віктор Янукович: Ми зобов’язані забезпечити дітям усі умови для успішної самореалізації

01-06-2012 | 15:26

1 червня в День захисту дітей Президент України Віктор Янукович зустрівся з дітьми з різних регіонів нашої держави.

У зустрічі взяла участь і делегація Чернігівської області на чолі із заступником голови облдержадміністрації Віктором Тканком.

До складу делегації увійшли юні спортсмени, переможці олімпіад, конкурсів, діти-сироти та діти з багатодітних родин.

Під час заходу Президент України Віктор Янукович зазначив, що обов’язком старшого покоління є гідне виховання дітей і забезпечення всіх умов для їх успішної самореалізації.

«Ми, дорослі, зобов’язані вас виховувати в українському дусі… Зараз наше покоління несе відповідальність за те, щоб ви отримали можливість реалізувати себе в житті, отримати достойну освіту, зберегти здоров’я, займатися улюбленими справами», - сказав Президент, звертаючись до юних українців.

Він звернув особливу увагу на важливість для кожного з них знайти свій шлях у житті, обрати професію, яка принесе задоволення їм та буде корисною для держави.

«З цього складається наш загальносуспільний успіх - як велика українська родина буде жити та господарювати тут, на українській землі», - переконаний Глава держави.

Дуже важливо, упевнений Президент, щоб у молодого покоління вистачало енергії, професіоналізму і бажання жити та працювати на рідній землі. «Я бажаю, щоб ви були щасливими,щоб досягали своєї мети і ніколи не забували тих, хто вас виховував - своїх батьків, вчителів», - сказав він.

«Ви - майбутні господарі цієї країни, і від того, як ви будете ставитися до цієї землі, до великого господарства, яке є у нашій державі, залежатиме майбутнє ваших дітей і наступних поколінь», - підкреслив Президент.

За інформацією прес-служби Президента України Віктора Януковича