back

Президент зустрівся з авторкою книги «Червоний голод. Війна Сталіна проти України» Ен Еплбаум

21-11-2017 | 07:54

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко зустрілись із журналісткою та письменницею Ен Еплбаум, авторкою книг-досліджень про ГУЛАГ та Голодомор в Україні. Ен Еплбаум презентувала Главі держави примірник своєї нової книги «Червоний голод. Війна Сталіна проти України».

Президент зазначив, що радий можливості зустрітись із письменницею. «Я хочу подякувати за Вашу тверду і міцну позицію із захисту свободи і демократії у Східній Європі загалом, і в Україні зокрема», - зазначив він.

Петро Порошенко також подякував за тверду позицію Ен Еплбаум у підтримці суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, а також свободи та демократії в України.

За словами Президента, презентація в Україні нової книги «Червоний голод. Війна Сталіна проти України» приверне увагу не лише українців, але й людей з багатьох країн світу до нашої історії. Він зауважив, що це також важливо для нашого майбутнього та для того, щоб двері Європи лишались відчиненими для нас. «Це надзвичайно важливо», - сказав він.

Ен Еплбаум подякувала Главі держави за запрошення та можливість зустрітись. Вона зазначила, що її нова книга – це дослідження періоду історії України, починаючи з 1917 року, в якому розкривається сталінська політика щодо до українців.

Прес-служба Президента України