back

Профорієнтація — першочергове завдання служби занятості

03-11-2017 | 09:12

Чернігівський обласний центр зайнятості днями підвів підсумки діяльності за 9 місяців цього року на нараді з директорами та технологами-організаторами базових центрів зайнятості.

За словами директора центру Лідії Падалки, головна проблема цьогорічного ринку праці — зменшення кількості та зниження якості трудових ресурсів. Причини цього — в складній демографічній ситуації та активізації міграційних процесів. Статистичні дані також свідчать про зменшення чисельності штатних працівників та платників єдиного соціального внеску на Чернігівщині.

Водночас, певне пожвавлення в економіці та посилення співпраці служби зайнятості з роботодавцями сприяли збільшенню на 7,8% рівня потреби підприємств у кадрах. Наразі роботодавцям потрібні кваліфіковані працівники, які володіють сучасними знаннями та технологіями.

— На жаль, заробітна плата, яка пропонується на вільних робочих місцях, не сприяє їх швидкому укомплектуванню, закріпленню працівників на роботі та спричиняє зростання обсягів трудової міграції, — відзначила Лідія Падалка. — 58% вакансій підприємств області, в тому числі для кваліфікованих працівників, пропонуються шукачам роботи з мінімальною заробітною платою.

Загалом протягом січня-вересня цього року за допомогою в пошуках роботи до служби зайнятості області звернулося 18,3 тисячі безробітних.

Серед тих, хто реєструється в центрах зайнятості, кожен третій потребує додаткових гарантій працевлаштування, більшість – мають професії або спеціальності, які не актуальні на сучасному ринку праці, — зауважила директор ОЦЗ.

Усього перебувало на обліку та отримувало соціальні послуги майже 30,7 тисячі осіб — на 10,2% менше в порівнянні з минулорічним показником. Із них 9,4 тисячі безробітних отримали роботу. Набували нових професій та підвищували кваліфікацію 4 тисячі осіб. До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 5,6 тисячі громадян.

Станом на 1 жовтня на обліку в центрах зайнятості області перебували понад 11 тисяч безробітних, що на 8,2% менше, ніж рік тому.

Ділянкою роботи № 1 сьогодні є професійна орієнтація, — зазначила Лідія Падалка. — Основним індикатором її ефективності має стати подолання помилкового уявлення молоді про затребувані на ринку праці професії та зміна ставлення освітян до проблеми забезпечення економіки області молодими кваліфікованими працівниками.

Серед інших пріоритетів роботи служби зайнятості на найближчий час: реалізація культурно-просвітницького проекту «Збережемо традиції предків», впровадженого з метою відродження українського національного рукоділля як способу творчої самореалізації та мотивації безробітних до самозайнятості; професійна підготовка та перепідготовка шукачів роботи за актуальними професіями; посилення взаємодії з роботодавцями задля розширення бази вакансій з гідними умовами оплати праці; налагодження ефективної взаємодії з головами об’єднаних територіальних громад.

На початку наступного року всі базові центри зайнятості очікує процес реорганізації. Результатом цього має стати перетворення служби в сучасну сервісну установу з високим рівнем довіри клієнтів, соціальних партнерів та громадськості.

За матеріалами Чернігівського
обласного центру зайнятості