back

Старт медичної реформи забезпечить доступність та якість первинної медичної допомоги для сільських жителів – Президент

19-10-2017 | 16:33

Президент Петро Порошенко відзначає важливість старту медичної реформи, яка зробила ще один крок – схвалення Верховною Радою в першому читанні внесеного ним проекту Закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості». Про це він зазначив у коментарі на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Глава держави наголосив, що цей Закон «відкриває можливості для забезпечення доступної та якісної первинної медичної допомоги для сільських жителів».

«Заклади охорони здоров’я та їх відділення будуть укомплектовані необхідним обладнанням і набором ліків. Сільські лікарі отримають стимулюючу оплату праці і гідні умови для життя. На допомогу жителям села прийде телемедицина, консультування найкращих фахівців», — підкреслив Президент.

За його словами, цей Закон вже має фінансовий ресурс. «Державний бюджет України на 2017 рік вже передбачає виділення 4 мільярдів гривень на оновлення сільської медицини. Вимагаю, щоб вже в цьому році мешканці сіл відчули реальні зміни на краще», — зазначив Петро Порошенко.

 

Прес-служба Президента України