back

На Чернігівщині відкрили унікальну виставку пам’яті Героїв АТО

02-10-2017 | 18:09

«Блокпост пам’яті»саме таку назву має пересувна виставка, присвячена загиблим Героям неоголошеної війни на сході України.

Від сьогодні експозицію можна оглянути у Кіно-культурному мистецькому центрі з національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

 

 

 

Учасники заходу, серед них і заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова та начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький,  перед ознайомленням з виставкою поклали квіти до меморіальних стел загиблим учасникам АТО та Героям Небесної Сотні.

— Ці хлопці віддали свої життя недарма. Завдяки їм ми маємо змогу вчитися, радіти, кохати, розбудовувати Чернігівщину. Їх подвиг — безсмертний. Він  назавжди у нашій пам’яті та серцях, — зазначила Наталія Романова.

Захід проведено у рамках обласної патріотично-виховної програми «Війна, якої немає!».

Організатори — Громадська ініціатива «Єдиний волонтерський центр», ГО «Єдина родина Чернігівщини» за підтримки Чернігівської облдержадміністрації.

Читати також: Обласна патріотично-виховна програма «Війна, якої немає!» — новий формат розповіді про головне

Цього ж дня на будівлі Чернігівського музичного училища імені Л.М. Ревуцького відкрили меморіальну дошку на честь двох героїв АТО.

 Ігор Нешко та Володимир Близнюк закінчили цей заклад. Обидва були яскравими особистостями та загинули, боронячи свободу і незалежність України.
 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації