27-09-2017 | 17:31
Найближчим часом учні та студентська молодь Чернігівщини зможуть не лише оглянути унікальну пересувну виставку, а й спробувати себе у ролі екскурсоводів, фотографів, журналістів тощо.
Про події на сході України учням та студентам навчальних закладів області розповідатимуть їх же товариші по парті. Новий формат виховної роботи практикуватимуть у рамках реалізації обласної патріотично-виховної програми «Війна, якої немає!». Детальніше про неї сьогодні розповіли під час брифінгу в ОДА.
Спікери — представники Громадської ініціативи «Єдиний волонтерський центр», ГО «Єдина родина Чернігівщини», Управління освіти і науки облдержадміністрації, голова громадської пошукової організації «Цитадель» Павло Нетьосов та координатор гуманітарного проекту ЗСУ «Евакуація 200» Михайло Котелевський.
Координатор Єдиного волонтерського центру Ірина Черенько (вона ж і куруватиме громадську складову реалізації програми) зауважила, що проект побудований за принципом «рівний-рівному». Такий метод донесення інформації дозволить зробити його невимушеним, але більш ефективним.
У планах ініціативної групи — показ тематичних фільмів, виставки, флешмоби тощо.
Детальніше у відео.
Особливе місце у реалізації програми відведено ознайомленню з пересувною виставкою «Блокпост пам’яті».
Детальніше про експозицію — голова громадської пошукової організації «Цитадель» Павло Нетьосов.
Як повідомила заступник начальника Управління освіти і науки обласної державної адміністрації Олена Соронович, більшість заходів будуть проходити у позаурочний час, а формати флешмобів учні вигадуватимуть самотужки.
Загалом реалізувати програму планують трохи більше як за місяць. Ділитися враженнями та пропозиціями можна на офіційній сторінці у Facebook.
Громадські активісти та освітяни запевняють — такий ритм роботи зберігають і надалі.
Читати також: Національно-патріотичне виховання: яким воно має бути у час військової агресії?
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації