back

«Хай у Вашій домівці завжди панують мир і злагода»

19-05-2012 | 16:07

19 травня в прийомній сім’ї Тетяни Семенівни Макарової, яка проживає в м. Чернігові, відбулася урочиста подія – освячення нового будинку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Починаючи з 2003 року ця добра, чуйна жінка взяла під опіку та виховує 21 дитину-сироту та дитину, позбавлену батьківського піклування. Діти, які виховуються у сім’ї Тетяни Семенівни комунікабельні, активні і веселі, гарно навчаються, відвідують гуртки та музичну школу.

На сьогодні у прийомній сім’ї Тетяни Макарової виховується 16 дітей віком від 3 до 12 років. Будинок, у якому мешкала велика родина став замалий, тому поруч було побудовано ще один, майже на 600 метрів квадратних. За підтримки першого заступника голови облдержадміністрації Станіслава Прокопенка до новозбудованого будинку було підключено газопостачання, що дало можливість продовжувати внутрішні роботи взимку.

На церемонію освячення нового будинку приїхали численні гості, серед яких: перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко, народний депутат України Іван Куровський, генеральний консул Польщі в Україні Рафал Вольський, секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет.

У своєму виступі, присвяченому цієї урочистій події, Станіслав Прокопенко зазначив, що дитині для повноцінного і гармонійного розвитку необхідно, насамперед, зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові і розуміння. Яскравий приклад цьому - створення прийомної сім’ї Тетяни Семенівни Макарової.

Користуючись нагодою, він подякував усім, хто сприяв створенню і облаштуванню нового будинку та побажав прийомній сім’ї, щоб у їх домівці завжди панували мир і злагода.

Дітей та опікунів привітали також Іван Куровський і Рафал Вольський.

У новому будинку прийомної сім’ї 18 кімнат, є ігрові зали, кухня, столова, пральня, ванна, душові кімнати. На прибудинковій території розташований дитячий ігровий майданчик. На виділеній земельній ділянці планується будівництво дитячого спортивного містечка.Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації