back

Ця неділя у Чернігові буде цілком спортивною

18-09-2017 | 16:20

Усі бажаючі у неділю, 24 вересня, зможуть відчути себе справжніми марафонцями і випробувати сили на дистанціях від 400 метрів до 10 кілометрів, а також в естафеті 5 км + 5 км + 5 км + 6,0975 км.

23-24 вересня в рамках проведення Дня міста у Чернігові на Красній площі відбудеться міжнародний спортивно-масовий захід «Нова пошта Чернігів напівмарафон 2017».

Організатори заходу — організаційний комітет компанії ТОВ «Нью Ран» у співпраці з Департаментом сім'ї, молоді та спорту ОДА і управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

Про деталі спортивного свята сьогодні під час брифінгу в облдержадміністрації розповідали директор профільного Департаменту Ніна Лемеш та  начальник відповідного управління Чернігівської міської ради Андрій Дериземля.

«Змагання розраховані на різний вік учасників. Однак, обов’язкові призи — символічні медалі — отримають лише діти. Трасою будуть облаштовані пункти харчування, на фініші — душ та масажні кабінети. Минулоріч зареєструвалося 700 учасників, цього року, можливо, матимемо більше», — розповідає Ніна Лемеш.

Доєднатися до заходу запрошує майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця XXXI літніх Олімпійських ігор-2016, призерка чемпіонату Європи та міжнародних змагань, неодноразова чемпіонка України Ольга Бібік. Чи долатиме марафон, спортсменка поки не знає, а от підтримати учасників збирається.

«Напівмарафон — складова святкування Дня міста. Неділя у Чернігові буде цілком спортивною та сімейною. Окрім бігу, плануються видовищні змагання місцевих богатирів»,— зазначає Андрій Дереземля.

Для участі у напівмарафоні зареєструватися можна за посиланням.

Також під час брифінгу директор зазначеного департаменту ОДА окреслила загальну картину розвитку фізичної культури та спорту в області.

До слова, систематично займаються спортом на Чернігівщині понад 24 тисячі осіб, з них більше 18 тисяч відвідують спортивні школи.

У 2017 році в складі збірної команди України представники області завоювали на офіційних міжнародних змаганнях 73 медалі у 16 видах спорту, з яких 23 золоті. На розвиток фізичної культури та спорту з обласного бюджету виділено близько 23 мільйонів гривень.

 

 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації