back

Села Шняківка та Терешківка Ніжинського району отримали блакитне паливо

16-05-2012 | 16:06

16 травня в рамках робочої поїздки до Ніжинського району голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко взяв участь в урочистому відкритті газопроводів у селах Шняківка та Терешківка.

Вітаючи жителів цих населених пунктів з довгоочікуваною подією, керівник області, зокрема, зазначив, що це – реальний крок по реалізації в області Програми Президента України Віктора Януковича «Україна для людей» та соціальних ініціатив Глави держави.

«Мені приємно сказати, що програма газифікації як один з кроків по покращенню соціального обслуговування населення області йде успішно – як у Ніжинському районі, де газифікована вже половина населених пунктів, так і в цілому по області.

Я хотів би подякувати всім людям, причетним до цього свята. Спільні зусилля влади, громади, народних депутатів дають реальні результати покращення життя сільського жителя для того, щоб тепло і затишно було не лише у ваших оселях, але й у ваших душах», - наголосив Володимир Хоменко.

Присутніх також привітали народний депутат України Іван Куровський, голова правління ПАТ «Чернігівгаз» Алла Ярова, керівники Ніжинського району.


Прес-служба облдержадміністрації