back

День знань у Городнянській школі-інтернаті

01-09-2017 | 16:53

Першого вересня, у День знань, 532 школи Чернігівщини відчинили двері для своїх учнів. Святкові заходи сьогодні відбулись по всій області.

Урочисто пролунав перший дзвоник і для вихованців Городнянської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів.

Привітали учнівський та педагогічний колективи з Днем знань перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, голова Городнянської РДА Світлана Ященко та начальник Управління освіти і науки ОДА Микола Конопацький.

– Я переконаний, що в затишних стінах цього закладу ви досягнете значних успіхів, зустрінете нових друзів та отримаєте якісні знання, які допоможуть вам знайти свою життєву дорогу, – звернувся до учнів Леонід Сахневич.

Вихованці та учителі закладу старанно готувалися до Дня знань та порадували присутніх цікавими творчими виступами.

 

Слід зауважити, що шкільна газета «Джерело» стала переможцем XIX Міжнародного конкурсу шкільних медіа у номінації «Кращий матеріал про Воїнів-Героїв».

 

 

Також у рамках візиту до Городнянщини Леонід Сахневич проінспектував хід реконструкції двох освітніх навчальних закладів – Городнянської ЗОШ І–ІІІ ступенів №2 та районної гімназії.

Ремонт цих шкіл здійснюється за фінансової підтримки Державного фонду регіонального розвитку в рамках співфінансування.

Зокрема, у загальноосвітній школі № 2 реконструюють покрівлі двох блоків будівлі. На це з державного бюджету виділено понад мільйон гривень.

Більше 500 тисяч гривень передбачено на капітальний ремонт санвузлів та кухні районній гімназії.

 

 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації