back

Президент разом з родиною помолились за Україну

24-08-2017 | 09:44

У День Незалежності України Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко та дітьми помолились за Україну. Святковий захід «Молитва за Україну» відбувся у Софійському соборі.

Короткі молитви і виступи за Україну виголосили Предстоятель Української православної церкви (Київський патріархат), патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, Предстоятель Української православної церкви, митрополит Київський і всієї України Онуфрій, Верховний архієпископ Києво-Галицький Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук, єпископ, ординарій Києво-Житомирської дієцезії Римсько-католицької церкви Віталій Кривицький, Головний рабин Києва та України, Об’єднання іудейських релігійних організацій України Яков Дов Блайх, муфтій Духовного управління мусульман України Тамім Ахмед та старший єпископ Союзу вільних церков християн євангельської віри України Василь Райчинець.

По закінченні виступів хор виконав духовний гімн «Боже Єдиний, Великий, нам Україну храни».

Президентська родина встановила свічки.

В урочистому молебні також взяли участь Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, члени Уряду, Секретар Ради національної безпеки і оборони  Олександр Турчинов, Голова Київської міської державної адміністрації Володимир Кличко.

Сьогодні ж Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко та дітьми вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності.

Президент разом з родиною встановили лампадки до пам'ятного Хреста на місці загибелі українців, які відстоювали свободу, демократію та європейське майбутнє рідної країни.

Учасники церемонії вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання.

Також Президент Петро Порошенко разом з родиною взяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятників Тарасу Шевченку та Михайлу Грушевському. 

 

Прес-служба Президента України