back

Комфортно має бути усім: і перевізникам, і пасажирам

22-08-2017 | 13:41

На цьому наголосив заступник директора Департаменту економічного розвитку – начальник управління розвитку промисловості, транспорту і зв’язку ОДА Сергій Меженний на засіданні Координаційної ради облдержадміністрації по організації пасажирських автоперевезень на Чернігівщині сьогодні, 22 серпня.

На порядку денному — більше десятка питань. Більшість — про внесення змін до схеми руху та корегування виконання рейсів.

Читати також: Зміни у договори з пасажирських перевезень вносяться лише для покращення обслуговування

Зокрема розглянули колективне звернення жителів села Боромики Чернігівського району щодо покращення автобусного обслуговування на маршруті до обласного центру. Відтак, договір з перевізником буде розірвано. На час до проведення конкурсу люди користуватимуться послугами іншого підприємця.

А от введення нового рейсу за маршрутом Ніжин – Кунашівка – Переяслівка – Черняхівка – Березанка – Ніжин визнали недоцільним.

На період до 1 квітня 2018 року закриють кілька рейсів у Ніжинському районі. На Прилуччині відтепер автобус заїжджатиме і до села Валки.

Декілька питань потребують доопрацювання: зміни у часі відправки транспорту варто узгодити з іншими перевізниками та громадами. Результати обговорення стануть основою для прийняття рішення на наступному засіданні, що відбудеться за тиждень.

 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації