back

Робоча поїздка Леоніда Сахневича: перевірка стану підготовки до зими та вирішення соціальних і екологічних питань

17-08-2017 | 18:23

Перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич сьогодні, 17 серпня, здійснив робочу поїздку до Козелецького та Чернігівського районів.

Він побував у військовій частині, що дислокується в смт Десна. Тут мова йшла про налагодження співпраці між керівництвом Деснянської ОТГ та військової частини. Обговорили питання надання послуг ЖКГ, утримання житлового фонду та інших питань життєдіяльності військових.

Разом з керівництвом райдержадміністрації Леонід Сахневич оглянув об’єкти соціальної сфери селища, зокрема їх стан підготовки до опалювального сезону. Принагідно узгоджувалися питання фінансування Козелецької районної та Остерської міської лікарень.

Цікавило першого заступника голови і питання ремонту доріг в Деснянській, Козелецькій та Остерській об’єднаних територіальних громадах.  Спільно з начальником Служби автомобільних доріг у Чернігівській області Володимиром  Гуземою вони перевірили, як тривають ремонтні роботи на автодорогах.

Леонід Сахневич також ознайомився з ходом реалізації проектів у рамках Програми охорони навколишнього середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки. Проекти стосуються покращення стану річок Остер та Десна.

Також перший заступник відвідав Гончарівську ОТГ Чернігівського району. Зокрема, його цікавив стан об’єктів, які минулоріч фінансувалися за рахунок коштів ДФРР.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
 з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації