back

Шана і вдячність вам - ветерани!

04-05-2012 | 13:08

4 травня в рамках урочистих заходів, присвячених 67-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, Чернігівський міський голова Олександр Соколов зустрілися з ветеранами Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та активістами ветеранських організацій.

Урочистий захід проходив на території 8-го навчального центру Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України. За роки, що минули, з того дня, коли особовий склад частини вперше прийняв військову присягу, воїни-залізничники залишили по собі добру згадку на багатьох народногосподарських об’єктах, розташованих на території від Байкалу до Польщі, та при виконанні завдань ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, землетрусу у Вірменії.

«Минають роки і час невпинно віддаляє нас від травня 45-го року — довгожданої миті для мільйонів бійців, партизанів, працівників тилу, чия відвага, готовність до самопожертви та важка праця подарували людству Свято Перемоги», - наголосив у своєму виступі Володимир Хоменко.

Він також зауважив, що протягом останніх років на Чернігівщині розгорнуто масштабну роботу по збереженню національної пам’яті щодо безсмертного подвигу воїнів-визволителів. Нове дихання отримали історико-краєзнавчі дослідження періоду Великої Вітчизняної війни, відкриваються нові пам’ятники, відроджено героїчне партизанське містечко «Лісорград». Вже у цьому році планується розпочати будівництво у м. Корюківка Меморіального комплексу пам’яті жителів населених пунктів України, знищених фашистськими окупантами.

«Нашим прямим обов’язком є забезпечення для учасників бойових дій, колишніх партизанів та підпільників, членів сімей загиблих, інвалідів війни високу пенсію, належний медичний догляд, соціальні послуги. Президент України Віктор Янукович наголошує, що вже з травня цього року почнуться зрушення в подоланні несправедливості по відношенню до цих заслужених людей», — підкреслив керівник області.

Від щирого серця голова облдержадміністрації Володимир Хоменко привітав ветеранів із шістдесят сьомою річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні, побажав миру, доброго здоров’я, благополуччя, великого земного щастя, добра і злагоди.

За проявлену мужність у роки Великої Вітчизняної війни, вагомий внесок у героїко-патріотичне виховання молоді, активну життєву позицію та з нагоди наступаючого свята - Дня Перемоги, ветеранам Великої Вітчизняної війни вручено державні нагороди, відзнаки обласної державної адміністрації, обласної та міської рад.

Подяки голови облдержадміністрації сьогодні також отримали військовослужбовці 8-го навчального центру Державної спеціальної служби транспорту, які відзначились цього року під час виконання робіт з відновлення мостового переходу через р.Десна. міста Новгород-Сіверський.

На завершення урочистого заходу для ветеранів та гостей у виконанні зведеного військового оркестру 8-го навчального центру Державної спеціальної служби транспорту прозвучали пісні воєнних років.


Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації