back

Володимир Хоменко зустрівся з переможцями Всеукраїнських та Міжнародних інтелектуальних змагань

03-05-2012 | 15:48

3 травня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко зустрівся з учнями загальноосвітніх шкіл області – переможцями ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої», ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2011-2012 навчальному році.

«Реалії сьогодення знову й знову підтверджують нам незаперечну істину – освічена людина, освічене суспільство є основними рушіями прогресу і розвитку держави. Тому головним пріоритетом у діяльності органів влади було і залишається – забезпечити високу якість освіти нашої молоді відповідно до найкращих європейських стандартів, її доступність та конкурентоспроможність.

Ми докладаємо всіх зусиль для підтримки юних талантів Чернігівщини, створення належних умов повноцінного розвитку й розкриття ваших здібностей», - звернувся Володимир Хоменко до учасників зустрічі.

У 2011 році в області розпочато реалізацію низки освітянських програм, зокрема, розвитку дошкільної освіти; забезпечення навчальних закладів області ліцензійними електронними засобами навчання та мультимедійним обладнанням; «Шкільний автобус»; розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді.

В області триває будівництво шести шкіл. Серед них і новий Седнівський навчально–виховний комплекс, який відкриє свої двері школярам уже 1 вересня цього року.

Керівник області наголосив: цей навчальний рік, як і попередній, для освітян області був насичений добрими справами.

Для забезпечення умов розвитку обдарованих дітей розпочав роботу обласний позашкільний заклад «Чернігівська Мала академія наук учнівської молоді».

Вийшла на новий етап розвитку та набула міжнародного статусу інтелектуальна гра «Віват, інтелект!». Цього року у її фіналі змагалися команди з України, Росії та Білорусії.

В області проходив заключний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, учасниками якої були школярі з усіх регіонів України. Наша команда здобула три дипломи переможців.

Держава готується до фіналу чемпіонату з футболу ЄВРО–2012. В Україні під патронатом Президента Віктора Януковича стартував Національний Кубок шкільного футболу ЄВРО–2012. Близько 5 тисяч школярів загальноосвітніх навчальних закладів Чернігівщини взяли участь у районних та обласному етапах Кубку.

Голова облдержадміністрації висловив вдячність педагогам за наполегливу працю, творчий пошук, глибокі знання, якими вони збагачують своїх вихованців та побажав їм невичерпної енергії і натхнення у відповідальній праці щодо виховання майбутньої інтелектуальної еліти Чернігово-Сіверського краю, вручив відзнаки облдержадміністрації.

Володимир Хоменко також привітав школярів із закінченням навчального року та побажав їм подальших творчих злетів.

«Нехай неперехідними цінностями у вас завжди буде повага до людини, до її праці, розуміння важливості милосердя і взаємодопомоги, відчуття гордості за рідну державу, віра в силу знань, у себе, у світле майбутнє України» - наголосив він та вручив пам’ятні подарунки переможцям Всеукраїнських та Міжнародних інтелектуальних змагань.


Прес-служба облдержадміністрації