back

Професійні медійники поділилися досвідом з журналістами Чернігівщини

16-06-2017 | 17:11

Як розвивати роздержавлену газету в сучасних умовах медіаринку – тема тренінгу, який сьогодні, 16 червня, відбувся у Чернігові. Організатором заходу виступила громадська організація «Асоціація регіональних засобів масової інформації».

З основами медіаменеджменту та маркетингу локальної газети представників комунальних друкованих ЗМІ області ознайомив редактор газети «Трудова слава», експерт Валерій Горобець (Херсонська область). Крім того, з власної практики він надав своїм колегам ряд порад щодо того, як зробити місцеву пресу рентабельною.

 

Також учасники зустрічі обговорили юридичні аспекти реформування комунальних ЗМІ та особливості підготовки статутних документів.

Досвідом успішного ведення локального медіабізнесу поділилася головний редактор газети «Ірпінський вісник» Юлія Бережко-Камінська (Київська область).

Захід відбувся в рамках проекту «Реформа комунальних ЗМІ: як розвивати місцеву газету?», що цьогоріч реалізується ГО «АРЗМІ» за фінансової підтримки з обласного бюджету на виконання Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада».

 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації