back

Результати конкурсу «МедіаЧЕ» — 5 переможців, дипломи та гроші

07-06-2017 | 17:29

Конкурс журналістських робіт «МедіаЧЕ» 2017 року добіг кінця. Сьогодні, 7 червня, лауреатів конкурсу відзначили під час відкритого форуму медійників Чернігівщини.

Дипломи переможців здобули Вікторія Гаврик, Марія Пучинець, Ольга Конопацька-Плєхова, Яна Титенок та Світлана Цюпка. Поряд з почесними відзнаками вони отримали і грошові винагороди — премії кращим медійникам профінансували професійні організації журналістів.

Фіналісти, чиї роботи посіли другі та треті місця у тематичних номінаціях, також отримали пам’ятні дипломи від організаторів.

Конкурс «МедіаЧЕ» відбувся на Чернігівщині вже вдруге як продовження експерименту 2016 року, що здобув схвальні відгуки серед медійного середовища області. За порадою минулорічних учасників, оргкомітет змінив систему визначення переможців — замість голосування у Фейсбуці запровадив експертне оцінювання.

Цього року конкурс «МедіаЧЕ» проводився у 4 тематичних номінаціях — «Чернігівщина патріотична», «Децентралізація на Чернігівщині», «Чернігівщина економічна», «Молодь Чернігівщини» — та 1 загальній («Чернігівщина он-лайн»). На розгляд надійшло 42 матеріали.

Під час першого етапу оцінки оргкомітет відібрав 12 робіт-фіналістів, які належать 8 авторам. За остаточних переможців у тематичних номінаціях голосувало спеціально скликане журі. До нього увійшли переможці минулорічного конкурсу, а також знані на Чернігівщині журналісти і медіаексперти: Андрій Кужель, Сергій Народенко, Любов Потапенко, Наталія Потапчук, Павло Солодовник та Олександр Соломаха.

Лише у номінації «Чернігівщина он-лайн», яка стала своєрідним «вибором спільноти», переможця визначала сама аудиторія під час відкритого голосування.

Фіналістами конкурсу стали:

У номінації «Чернігівщина патріотична» —

1. Телепередача «Дорогою знань. В атаку!» (автор — Ольга Конопацька-Плєхова та знімальна група філії ПАТ «НСТУ» «Чернігівська регіональна дирекція»).

2. Фільм «Вогонь Майдану: історія трьох героїв» (автор — Яна Титенок та колектив «ЧЕline») — переможець.

3. Публікація «Вроди – на глянцевий журнал, мужності – на цілий батальйон» (автор — Валерія Шеремет).

У номінації «Децентралізація на Чернігівщині» —

1. Телесюжет «Полюс недоступності в Городнянському районі» (автор — Ольга Конопацька-Плєхова та знімальна група філії ПАТ «НСТУ» «Чернігівська регіональна дирекція»).

2. Публікація «Чим живе освіта в Деснянській об’єднаній громаді? Факти» (автор — Юлія Ковтун).

3. Публікація «Кіптівська громада: життя після об’єднання» (автор — Вікторія Гаврик) — переможець.

У номінації «Чернігівщина економічна» —

1. Радіопередача «Стиль життя — європейський» про розвиток Авдіївської громади Сосницького району (автор — Надія Дерев'янко).

2. Радіопередача «Стиль життя - європейський» про участь у розвитку населених пунктів Бахмацького району ПСП «Пісківське» (автор — Надія Дерев'янко).

3. Публікація «У Кукшині і сири варять і мед розливають» (автор — Марія Пучинець) — переможець.

У номінації «Молодь Чернігівщини» —

1. Телепередача «PROфесіонал. Боксер» (автор — Ольга Конопацька-Плєхова та знімальна група філії ПАТ «НСТУ» «Чернігівська регіональна дирекція») — переможець.

2. Публікація «Чернігівський автостопер вважає, що гроші нічого не варті» (автор — Юлія Ковтун).

3. Публікація «Олег Кравець  підготував сім майстрів та більше десяти кандидатів спорту» (автор — Світлана Цюпка).

Перемогу у номінації «Чернігівщина он-лайн» за підсумками відкритого інтернет-голосування з-поміж усіх фіналістів виборола Світлана Цюпка. Її статті надали перевагу 274 особи — 51% серед тих, хто брав участь у голосуванні.

Матеріали фіналістів оприлюднювалися в Інтернет-виданнях «Свобода.ФМ», «Час Чернігівський» та в групі «МедіаЧЕ-2017» у мережі Фейсбук.

Співзасновниками конкурсу «МедіаЧЕ» стали Чернігівська обласна організація Національної спілки журналістів України, громадська організація «Асоціація регіональних ЗМІ», Чернігівська «Професійна спілка працівників мас-медіа міста Чернігова» Всеукраїнської професійної спілки «Незалежна медіа-профспілка України» та Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

 

 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації