back

За допомогою у виборі професії — до служби зайнятості

07-06-2017 | 16:48

Минулого місяця 760 старшокласників та випускників шкіл Чернігівщини отримали профконсультаційні послуги у службі зайнятості.

Як зазначила директор обласного центру зайнятості Лідія Падалка, це результат загальнонаціональної інформаційної кампанії з профорієнтації, мета якої — допомогти молоді визначитися із майбутньою професією, зробити правильний вибір.

Так, профдіагностичне обстеження у центрах зайнятості області пройшли 345 осіб. Визначити свої професійні нахили та здібності, рівень розвитку (IQ), психологічні схильності, управлінський потенціал можна було за допомогою тестових методик, результати яких дають уявлення про сфери «Хочу» та «Можу».

Не залишилася поза увагою ще одна дуже важлива при виборі професії сфера — «Треба», яка стосується попиту на ринку праці. Учні отримали інформацію про найбільш затребувані в регіоні професії.

Фахівці служби зайнятості запевняють, що вони завжди допоможуть школярам обрати професію, яка відповідатиме їхнім здібностям та нахилам. Адже саме від цього вибору залежить успішна самореалізація підростаючого покоління.

 

За інформацією Чернігівського обласного центру зайнятості