back

Що робити, якщо знайшов підозрілий предмет – дізнавалися майбутні медики

06-06-2017 | 16:48

Знешкодження вибухонебезпечного пристрою, гасіння пожежі, надання першої медичної допоги постраждалим – все це відбувалося сьогодні у Чернігівському базовому медичному коледжі в рамках тижня знань з основ цивільного захисту.

Участь у навчанні взяли представники управлінь ДСНС України у Чернігівській області та охорони здоров’я ОДА, обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а також студенти коледжу.

Тренування «Дії керівного складу під час виявлення підозрілого предмета. Гасіння пожежі у лікувальних закладах. Надання медичної допомоги» розпочалося з теоретичної частини. Так, фахівці Навчально-методичного обласного УДСНС України розказали студентам про потенційну небезпеку вибухонебезпечних предметів та способи гасіння пожеж.

Крім того, за легендою практичної частини навчання, на території медичного коледжу було знайдено підозрілий предмет. Після евакуації з приміщення студентам продемонстрували, як відбувається пошук та знешкодження вибухонебезпечного пристрою. Також майбутні медики власноруч гасили умовні пожежі та опановували техніку надання першої медичної допомоги.

Такі тренування є найкращим способом засвоєння теоретичних знань, адже, як відомо, краще один раз побачити, ніж сто разів почути, – поділилася враженнями першокурсниця медколеджу Єва Бондар.

 

 

 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації