back

Конкурс «МедіаЧЕ» на фінішній прямій: визначено 12 фіналістів

01-06-2017 | 14:30

Конкурс журналістських робіт серед медійників Чернігівщини «МедіаЧЕ» наближається до завершення. Інтрига зберігається — кому ж дістануться дипломи лауреатів?

Днями оргкомітет конкурсу завершив перший етап оцінювання та відібрав 12 кращих матеріалів у чотирьох тематичних номінаціях. Остаточно переможців «МедіаЧЕ» 2017 року визначить спеціально сформоване журі. До його складу увійшли переможці минулорічного конкурсу, а також знані на Чернігівщині журналісти і медіаексперти: Андрій Кужель, Сергій Народенко, Любов Потапенко, Наталія Потапчук, Павло Солодовник та Олександр Соломаха.

Водночас, володаря призу своїх симпатій зможе обрати й спільнота: переможця у загальній номінації «Чернігівщина он-лайн» визначить відкрите голосування, яке триватиме до 17:00 5 червня. Віддати голос за фаворита можна тут.

Матеріали-фіналісти вже розміщені для ознайомлення в Інтернет-виданнях «Свобода.ФМ» та «Час Чернігівський», а також у ФБ-групі «МедіаЧЕ-2017».

Церемонія нагородження учасників конкурсу відбудеться 7 червня.

Фіналістами конкурсу стали:

У номінації «Чернігівщина патріотична»

1. Телепередача «Дорогою знань. В атаку!», автор — Ольга Конопацька-Плєхова.

2. Фільм «Вогонь Майдану: історія трьох героїв», автор — Яна Титенок.

3. Публікація «Вроди – на глянцевий журнал, мужності – на цілий батальйон», автор — Валерія Шеремет.

У номінації «Децентралізація на Чернігівщині»

1. Телесюжет «Полюс недоступності в Городнянському районі», автор — Ольга Конопацька-Плєхова.

2. Публікація «Чим живе освіта в Деснянській об’єднаній громаді? Факти», автор — Юлія Ковтун.

3. Публікація «Кіптівська громада: життя після об’єднання», автор — Вікторія Гаврик.

У номінації «Чернігівщина економічна»

1. Радіопередача «Стиль життя — європейський» про розвиток Авдіївської громади Сосницького району, автор — Надія Дерев'янко.

2. Радіопередача «Стиль життя - європейський» про участь у розвитку населених пунктів Бахмацького району ПСП «Пісківське», автор — Надія Дерев'янко.

3. Публікація «У Кукшині і сири варять і мед розливають», автор — Марія Пучинець.

У номінації «Молодь Чернігівщини»

1. Телепередача «PROфесіонал. Боксер», автор — Ольга Конопацька-Плєхова.

2. Публікація «Чернігівський автостопер вважає, що гроші нічого не варті», автор — Юлія Ковтун.

3. Публікація «Олег Кравець  підготував сім майстрів та більше десяти кандидатів спорту», автор — Світлана Цюпка.

Переможців у номінаціях «Молодь Чернігівщини», «Чернігівщина економічна» та «Децентралізація на Чернігівщині» визначатиме журі у складі шести осіб, а в номінації «Чернігівщина патріотична» — у складі п’яти (за виключенням Павла Солодовника).

Організатори конкурсу «МедіаЧЕ» — обласна організація Національної спілки журналістів, громадська організація «Асоціація регіональних ЗМІ», «Професійна спілка працівників мас-медіа міста Чернігова» Всеукраїнської «Незалежної медіа-профспілки України» та Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації.

Конкурс було оголошено 25 квітня. Прийом матеріалів тривав з 25 квітня до 16 травня включно. За цей час надійшло 42 публікації, теле- і радіосюжети, які свого часу вийшли в світ у низці ЗМІ Чернігівщини. Долучитися до конкурсу могли журналісти Чернігівської області, чиї текстові чи аудіовізуальні матеріали були оприлюднені у вітчизняних друкованих, електронних ЗМІ та Інтернет-виданнях у період з 25 квітня 2016 року до 25 квітня 2017 року.

Оргкомітет конкурсу «МедіаЧе»