back

Президент ознайомився з підготовкою виставки дитячих малюнків, яка відкриється у Міжнародний день захисту дітей в АП

30-05-2017 | 07:52

Президент Петро Порошенко ознайомився з підготовкою виставки дитячих малюнків, яка відкриється в будівлі Адміністрації Президента у Міжнародний день захисту дітей 1 червня.

Петро Порошенко познайомився з дітьми – учнями художніх шкіл та гуртків, чиї роботи виставлятимуться в експозиції. Ці діти з родин воїнів АТО або родин, що були вимушені покинути свої домівки на Донбасі та переїхати до Києва.

«Уявіть собі: тут будуть керівники держав, гості України і будуть бачити всю цю творчість. І коли вони все це побачать – не закохатись в Україну буде просто неможливо», - зазначив Петро Порошенко.

На виставці будуть представлені 16 робіт переможців міжнародного конкурсу малюнку «Де я – там мій прапор», який проводився серед українців по всьому світу. У конкурсі взяли участь 86 дітей з 22 країн. Також на виставці будуть дитячі малюнки, присвячені Україні та встановленню миру в нашій державі. Юні художники розмальовують своїми роботами стіни другого поверху Адміністрації Президента, де традиційно проводяться мистецькі вставки в арт-просторі «Second Floor Art Center».

Прес-служба Президента України