back

Кращі рукописи авторів Чернігівщини будуть видані коштом обласного бюджету

29-05-2017 | 20:44

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА оголошує обласний конкурс рукописів місцевих авторів у рамках Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки.

Прийом творів на конкурс триває до 3 липня.

Рукописи, визнані кращими, будуть включені до видавничого плану на 2017 рік та випущені в світ без жодної оплати з боку авторів. Очікується, що їх наклад складатиме від 200 примірників. Видані книги по тому будуть передані до бібліотек та навчальних закладів області задля задоволення потреб читачів Чернігівщини; розповсюджуватимуться під час презентаційних заходів для популяризації літературної сфери області, а також будуть розміщені в електронному вигляді на веб-сайті Чернігівської ОДА.

Для участі у конкурсі запрошуємо до 17:00 3 липня подати до Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації:

завершений рукопис твору українською мовою в електронному вигляді;

заяву визначеної форми на винесення рукопису на конкурс;

— мотиваційний лист з обґрунтуванням доцільності випуску рукопису в рамках Програми обсягом до 2000 знаків (або 1 аркуш А4);

— анотацію на рукопис та короткі відомості про автора (авторський колектив, упорядників);

— для творів наукового спрямування — дві фахові рецензії.

Рукописи приймаються за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 7 (вхід з боку скверу ім. Попудренка), к. 2.

Оцінювання та відбір рукописів здійснюватиме комісія з питань підтримки розвитку місцевого книговидання при облдержадміністрації. Головним критерієм для оцінки є літературна та/чи наукова цінність та якість творів, їх суспільна значимість та потенційна запитуваність з боку читацької аудиторії.

Кількість рукописів, які будуть включені до видавничого плану, не визначена і залежатиме від рішення комісії. Сукупно на випуск книг місцевих авторів у рамках Програми в обласному бюджеті цього року передбачено 200 тисяч гривень.

Виплата гонорарів чи іншої винагороди авторам не передбачена.

Закупівлю послуг з видання книг-переможців буде здійснено через систему електронних закупівель ProZorro.

На конкурс не приймаються заявки від авторів, книги яких були видані за результатами відповідного конкурсу рукописів 2016 року, а також заявки щодо випуску навчальних (підручники, посібники), рекламних видань, препринтів, авторефератів дисертацій, буклетів, карток, листівок, плакатів, періодичних видань, а також видань, які передбачають одноразове використання (книжки-розмальовки і т.п.).

Детальні умови конкурсу описані у відповідному Положенні.

За додатковою інформацією просимо звертатися до Валерія Сорокіна за телефоном (0462) 67-86-94 або електронною поштою [email protected]

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації