29-05-2017 | 13:00
Понад 1200 чернігівських велобайкерів проїхали центральними вулицями міста 28 травня — у Всеукраїнський велодень (свято відзначається в останні вихідні травня).
У Чернігові велодень проводиться вже дев’ятий рік поспіль. Участь у ньому взяли люди різного віку — від найменших на трьохколісних велосипедах до найстарших. Долучилися і представники органів влади та відомі спортсмени міста.
Зважаючи на те, що цьогоріч у всьому світі відзначали 200-річчя велосипеду, родзинкою свята стали ретро-конкурси: ретро-родина, ретро-велосипед, ретро-костюми і ретро-образ.
До речі, найдавнішим із зареєстрованих велосипедів виявився ровер 1953 року випуску. Загалом серед «залізних» учасників заходу можна було зустріти представників 60-х, 70-х та 80-х років минулого сторіччя, а також оригінальні моделі.
За інформацією Чернігівської міської ради