back

День, насичений подіями: замміністра освіти і науки України Павло Хобзей відвідав Чернігівщину

25-05-2017 | 16:25

У заключний день ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 25 травня до заходу доєднався заступник Міністра освіти і науки України, голова головного штабу з організації та проведення гри «Сокіл» («Джура») Павло Хобзей.

У рамках робочої поїздки до Чернігівської області замміністра ознайомився з облаштуванням наметового містечка, програмою конкурсів і змагань Гри «Сокіл» («Джура»), поспілкувався з її учасниками. Нагадаємо, що захід проходив на базі дитячого табору «Юний турист» у селі Количівка Чернігівського району.

Читати також: Військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»): відродження козацьких традицій

 

Також Павло Хобзей взяв участь у семінарі директорів професійно-технічних навчальних закладів України, що відбувся в Чернігівському вищому професійному училищі побутового обслуговування. Під час заходу учасники обмінялися досвідом функціонування в Україні навчально-практичних центрів, створених на базі професійно-технічних навчальних закладів за кошти державного бюджету у 2016 році. Також обговорили цьогорічні перспективи створення таких центрів.

У рамках семінару відбувся «круглий стіл», на якому йшлося про проблеми та подальші плани створення і розвитку навчально-практичних центрів сучасних швейних технологій.

У ході візиту замміністра відвідав опорну Ріпкинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 2, ознайомився із станом матеріально-технічної та навчально-методичних баз закладу. Також він зустрівся з учнівським і педагогічним колективом школи та керівництвом Ріпкинського району. Головною темою розмови стало пілотне впровадження в навчальному закладі з 1 вересня 2017 року нового Державного стандарту початкової освіти у рамках реформи «Нова українська школа».

Павло Хобзей також взяв участь в урочистому закритті ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що відбулося на Красній площі обласного центру, а також зустрівся з керівниками органів управління освітою, завідувачами та директорами районних і міських методичних кабінетів.

 

За інформацією Управління освіти і науки
Чернігівської облдержадміністрації