back

Чернігівщина відзначила річницю перемоги достойно

10-05-2017 | 14:09

В усіх районах області 9 Травня  відбулися урочисті заходи  з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

Зі святом сивочолих ветеранів вітали усією громадою. Дякували за мирне небо і молодшому поколінню воїнів — афганцям та учасникам антитерористичної операції.

Варто зауважити, що напередодні пам’ятної дати у навчальних закладах та соціально-культурних установах пройшли тематичні виховні заходи, розпочали роботу виставки.

Публічний порядок і безпеку під час урочистостей та масових заходів в регіоні забезпечували близько чотирьохсот поліцейських різних підрозділів і служб.

За підсумками травневих свят Чернігівщина повністю підтвердила статус однієї з найбезпечніших областей України: чотири десятки масових заходів в обласному центрі та районах, в яких взяли участь майже 5 тисяч осіб, пройшли спокійно.

Виняток — присутність під час урочистостей у чернігівському сквері імені М.М.Попудренка двох громадян у радянській військовій формі часів Другої світової війни із "георгіївською" стрічкою.

У відділі поліції з ними провели профілактичну бесіду.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації