back

Про Другу світову: ветерани зустрілися з молоддю

05-05-2017 | 18:22

У Кіно-культурному мистецькому центрі з національно-патріотичного виховання дітей та молоді сьогодні, 5 травня, відбулася зустріч з ветеранами війни та активістами ветеранських організацій. У заході взяли участь учні, студенти, ліцеїсти та представники громадських об’єднань.

— Ми глибоко вдячні вам за вашу мужність у роки війни та за повоєнне відновлення країни. Ви пережили страшні часи і важкий тягар воєнного лихоліття. Я щиро бажаю вам, насамперед, здоров’я, щоб ви ще багато років ділилися спогадами і досвідом з підростаючим поколінням, — звернулася до присутніх ветеранів заступник голови — керівник апарату Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова. Вона висловила жаль, що лави героїв невблаганно рідішають, і додала: — Необхідно робити все можливе, щоб оточити ветеранів теплом і турботою, зберегти пам'ять про подвиг бійців Другої світової та сформувати у молоді шанобливе ставлення до захисників Батьківщини.

Наталія Романова вручила Подяку голови ОДА голові обласного відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму Ніні Зубок. Жінка поділилася з присутніми своїми спогадами про страшні роки війни, які вона знає не з чужих розповідей. Ніна Зубок була восьмирічною дівчинкою, коли 1943 року її вивезли з України до одного з німецьких концтаборів, де маленька Ніна пробула більше двох років.

Присутні вшанували загиблих у Другій світовій війні та усіх борців за Україну хвилиною мовчання.

Наприкінці заходу всі бажаючі мали змогу переглянути документальний фільм «Батяня Рапопорт».

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації