back

Керівники області привітали учасників бойових дій в Обласному госпіталі для ветеранів війни

05-05-2017 | 17:35

Сьогодні, 5 травня, напередодні Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, перший заступник голови ОДА Леонід Сахневич разом із головою обласної ради Ігорем Вдовенком привітали учасників бойових дій в Обласному госпіталі для ветеранів війни.

Леонід Сахневич зазначив, що питання медичного та соціального обслуговування ветеранів війни завжди було одним із головних обов’язків державних і місцевих органів влади. Зокрема, в усіх областях України створені спеціалізовані госпіталі, в яких надається безкоштовна кваліфікована медична допомога. В нашій області також діє такий заклад. За 15 років у ньому пролікувалося більше 30 тисяч чоловіків та жінок, які у роки Другої Світової війни героїчно захищали незалежність рідної країни.

Ви є яскравим прикладом для наслідування молодим поколінням, взірцем служіння народу та державі. Вітаю вас зі святом та бажаю, перш за все, міцного здоров’я, хай ваші дні будуть світлими, радісними, а поряд з вами завжди будуть люблячі рідні, – звернувся перший заступник голови ОДА до ветеранів.

Від обласної державної адміністрації та обласної ради госпіталь отримав сертифікат на придбання необхідних медичних засобів.

Довідково. Чернігівський обласний госпіталь ветеранів війни функціонує з квітня 2002 року. Його потужність – 100 ліжок (по 50 в терапевтичному та неврологічному відділеннях).

У жовтні 2014 року в закладі створено центр медичної реабілітації для учасників АТО на 20 ліжок. За період антитерористичної операції проліковано 384 бійця.

На Чернігівщині на початок 2017 року під медичним наглядом перебувало майже 49 тисяч ветеранів війни, з них майже 6 тисяч – учасники АТО.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації