back

Унікальна техніка Чернігівського ремзаводу цікавить іноземних покупців

04-05-2017 | 17:48

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко поспілкувався з естонським аташе з питань оборони Рісто Лумі та першим секретарем з питань оборонної політики Посольства Фінляндії в Україні Юхою Пікканеном щодо можливої подальшої співпраці. Акцент — на взаємодії у сфері оборонпрому.

Мова також йшла про плани щодо налагодження взаємодії у сфері культури, зокрема туризму.

Цього ж дня разом із заступником директора Департаменту економічного розвитку ОДА Сергієм Меженним іноземні гості ознайомилися з роботою ПП «171Чернігівський ремонтний завод». Варто зауважити, що Естонія уже купувала техніку з чернігівських цехів. Сьогодні ж більш детально говорили про виробництво важких механізованих мостів ТММ-ЗМ на базі модернізованого автомобіля КрАЗ.

До складу ТММ-3М входять чотири прольоти, довжина кожного — 10,5 метра. Отже, міст здатний перекривати водні перешкоди завширшки 40 метрів та завглибшки до 3 метрів. При цьому механізм може витримувати навантаження до 60 тонн. Нині підприємство активно співпрацює із провідними науково-дослідними установами України в напрямку збільшення цієї характеристики до 70–80 тонн.

Кожна з машин, що входять до складу важкого механізованого мосту, успішно пройшла випробування.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації