back

«Там, де ми — там спокій». 13-й батальйон вже три роки на фронті

03-05-2017 | 10:28

У квітні 2014 року розпочав свій героїчний бойовий шлях Чернігівський 13 батальйон територіальної оборони, який згодом було реорганізовано в окремий мотопіхотний батальйон Збройних Сил України.

Бійці батальйону одні з перших потрапили на фронт три роки тому. Хоча це військове формування спочатку призначалося для захисту населення в межах області.

І сьогодні військовослужбовці славетного 13-го на захисті країни.

З нагоди третьої річниці від дня створення батальйону минулими вихідними відбувся патріотично-культурний захід «Перший батальйон Чернігівщини». Висловити вдячність бійцям зібралися представники влади, волонтери, громадськість. Серед головних героїв заходу — члени громадської організації ветеранів АТО «Спілка 13 БТРО».

Біля меморіальної стели загиблим учасникам АТО присутні згадали загиблих Героїв поіменно, вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання та поклали квіти.

У Кіно-культурному мистецькому центрі з національно-патріотичного виховання дітей та молоді під час урочистостей військовослужбовцям 13 батальйону вручили почесні відзнаки «За оборону Дебальцевого». Продовжився захід патріотичною концертною програмою.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації