back

Спортивні змагання серед потерпілих на виробництві зібрали учасників з усієї області

20-04-2017 | 17:10

Сьогодні, 20 квітня, на території спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту стартував обласний етап V Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед потерпілих на виробництві.

На урочистому відкритті учасників вітали: заступник голови – керівник апарату Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова, керівники обласних профільних Фондів соціального страхування, Федерації профспілкових організацій та Управління держпраці.

Особи з інвалідністю – люди міцні духом. Ми ще раз в цьому переконуємося, перебуваючи на цих змаганнях. Маючи певні профзахворюванння чи фізичні ушкодження на виробництві, спортсмени показують гарні результати, вони не склали руки, а і надалі живуть повним життям. Тож бажаю вам наснаги та успіхів, – звернулася Наталія Романова до присутніх.

За словами головного судді змагань Петра Лобоса, у Чернігові відбірковий тур для Всеукраїнської спартакіади проходить вп’яте. Спортсмени виборюватимуть перемогу у шести видах спорту: дартс, шахи, настільний теніс, гирьовий спорт, армспорт, бомбаскет. Фінальні змагання V Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» відбудуться у червні цього року в Одесі.

Чемпіонка з дартсу минулорічних Всеукраїнських змагань чернігівка Людмила Маркова, інвалід II групи, розказала:

Ще з дитинства я любила влучати по мішеням. Після отримання інвалідності важко було залишатися вдома та відчувати біль. Розпочавши ходити на тренування, отримала нову мету в житті. Тож дуже вдячна, що такі заходи проводяться і дають нам змогу відчувати себе потрібними.

Організатором спортивних змагань є Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

 

Довідково. Нині на обліку у відділеннях Фонду Чернігівщини перебувають більше 3700 потерпілих на виробництві.

У відбіркових змаганнях щороку беруть участь понад 100 представників з усієї області.

За підсумками Всеукраїнських спартакіад минулих років у загальнокомандному заліку збірна Чернігівщини традиційно потрапляла в десятку сильніших команд країни. Зокрема, займала 6-е та 7-е місця, здобувала командні кубки з армспорту, бомбаскету, гирьового спорту та дартсу.

Серед активних учасників змагань – члени Чернігівської громадської організації «Союз інвалідів від трудового каліцтва та професійних захворювань».

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації