back

Роботодавці Чернігова зацікавлені брати на роботу студентів та випускників

19-04-2017 | 17:18

Представляти свої кампанії та пропонувати роботу для студентської молоді зібралися сьогодні, 19 квітня, підприємці в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г.Шевченка на «Ярмарку вакансій».

Організаторами заходу виступили Молодіжний центр праці при Департаменті сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації та Студентський парламент Чернігівського національного педагогічного університеті імені Т.Г.Шевченка

Основною метою ярмарку є налагодження діалогу між роботодавцями та молоддю, надання студентам інформації та практичних порад про способи працевлаштування. Сьогодні участь у заході беруть 13 соціально відповідальних підприємств. Переважно, це кампанії, які зацікавлені саме в студентсті, – зазначила директор Молодіжного центру праці Ірина Сімонова.

Тож на «Ярмарку вакансій» представлені організації різних напрямків діяльності, такі як: Центр "Успіх", компанія «Sendpulse», ДП «ТК Стиль 2013», Студія дитячого розвитку та англійської мови «РозУмка», ТОВ «Софт Індастрі Альянс», Collar, ПАТ «Альфа-Банк», ТОВ «КК «Вердикт» та інші.

Під час заходу студенти ознайомилися із вакансіями, отримали інформацію про кампанії, безпосередньо спілкуючись із їх представниками.

Начальник управління персоналом ПАТ «Альфа-Банк» Світлана Лавренко зауважила, що ярмарок дає змогу особисто поспілкуватися із потенційними працівниками, зацікавити студентів та запросити їх на роботу.

Дуже зручно, що в одному місті зібрано багато роботодавців, можна вибрати для себе ту роботу, що найкраще підходить. Я вже заповнила декілька анкет. І навіть, якщо зараз не піду працювати, то влітку точно скористаюся отриманою сьогодні інформацією, – розказала Вікторія Нагорна, студентка V курсу психолого-педагогічного факультету Чернігівського педуніверситету.

Також в рамках  ярмарку у читальному залі педагогічного університету підприємства-учасники заходу презентувати свої кампанії, продукцію та послуги, а також кар’єрні можливості для молодих спеціалістів.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації