back

В Заудайці на Ічнянщині проросло «Зернятко»

06-04-2017 | 13:20

Вчора, 5 квітня, у селі Заудайка Ічнянського району урочисто відкрито дитячий садок «Зернятко».

Розділити радість від хвилюючої події з жителями села, працівниками дитсадка, маленькими вихованцями та їх батьками прибули перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, представники  місцевих органів влади та народних депутатів.

– З маленького зернятка проростає золотими колосками поле, що дає врожай для життя та надію на світле майбутнє. Я дякую всім, хто долучився до відкриття садочку та бажаю діткам щасливого дитинства, а батькам – мирного неба, – звернувся до присутніх Леонід Сахневич.

Ініціатива створення дитячого закладу належить сільській громаді, реалізувався задум коштом меценатів та місцевої влади. Розмістився дитсадок в одному з приміщень школи. Розрахований він на 36 діток, наразі в ньому виховуватиметься 17 малят.

Значний внесок у відкриття закладу належить керівнику сільськогосподарського ТОВ «Інтер» Михайлу Бондару. Виступаючи перед гостями свята, він подякував усім присутнім за допомогу і підтримку та висловив надію, що з появою дитячого садочку над селом частіше будуть «пролітати лелеки».

Щоб забезпечити комфортні умови для навчання і виховання юних заудайців, у приміщенні зроблено капітальний ремонт, встановлено санвузол, облаштовано спальну кімнату. А вже влітку планується відкриття ігрового майданчика на подвір’ї садочку. 

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації