back

Служба зайнятості допомагає Нацполіції області вирішувати кадрові питання

03-04-2017 | 11:11

Протягом другої половини березня на Чернігівщині відбувався черговий набір кандидатів на службу в територіальних органах управління Національної поліції. Допомогти поліціянтам укомплектувати вільні вакансії взялася служба зайнятості.

У центрах зайнятості області для безробітних, зокрема учасників АТО, провели низку інформаційних семінарів, презентацій роботодавця, ярмарків вакансій за участю представників правоохоронних органів. Вони ознайомили шукачів роботи з роботою поліції, змінами, які відбулися в правоохоронній системі у зв’язку з реформуванням, перевагами та викликами професії поліцейського, наявними вакансіями, вимогами до кандидатів.

За інформацією Головного управління Національної поліції в області, серед 38 вакантних посад половину становлять посади інспекторів сектору реагування патрульної поліції, 13 – інспекторів та старших інспекторів ізолятора тимчасового тримання, 5 – інспекторів та старших інспекторів з інформаційної підтримки. За віддану роботу держава гарантує поліцейським зарплату понад 7 тисяч гривень, соціальний пакет, професійну підготовку за міжнародними стандартами, перспективу кар'єрного росту.

До заходів з орієнтації на службу в поліції центри зайнятості залучили понад 300 безробітних. Зокрема, вже 10 з них виявили бажання служити, тому їх направлено в районні відділення поліції для проходження співбесід.

 

За матеріалами Чернігівського обласного центру зайнятості