back

Як розвивати туризм на Чернігівщині: напрацювання інструментаріїв

28-03-2017 | 11:45

Днями на базі спа-готелю «ШишкіNN» відбувся виїзний дводенний командно-комунікативний тренінг-семінар «Формування туристичного активу Чернігівської області». Концептуальне навчання єдиною командою пройшли представники бізнесу, влади та громадські активісти – ті, хто зацікавлені у розвитку Чернігівщини як території, привабливої для туристів. Серед учасників заходу – провідні готельєри, ресторатори області, представники зеленого туризму.

Разом із тренерами – головою Асоціації індустрії гостинності України, екс-міністром курортів і туризму Криму Олександром Лієвим та доцентом кафедри практичної психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Зоєю Гаркавенко – учасники семінару, зокрема, обговорили перспективи розвитку туризму в області, враховуючи її значний туристичний потенціал.

До заходу долучилися народний депутат України Анна Романова, заступник голови – керівник апарату Чернігівської ОДА Наталія Романова, директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Олександр Левочко.

Обговорювалися зовсім нові підходи до просування туристичного продукту, аби він був затребуваним і при цьому став джерелом наповнення бюджету області. Під час роботи тимчасових професійних груп учасники тренінгу напрацьовували рекомендації для презентації туристичного продукту, визначали ключові характеристики клієнтів, на яких він розрахований.

— Відбулося надзвичайно корисне спілкування. Ми вчилися, як використовувати кращі практики формування туристичного продукту і його просування на всеукраїнському і міжнародному рівні. Ми подивилися на розвиток туризму під зовсім іншим – сучасним – кутом, — поділилася враженнями Наталія Романова. — Головне: правильно продавати туристичний маршрут. При цьому його необхідно сформувати і «запакувати» таким чином, щоб його купили провідні туристичні агенції.

Як повідомила Наталія Романова, 6 квітня команда від області планує взяти участь у роботі туристичного воркшопу в Києві, організатором якого є Асоціація індустрії гостинності України. Обіцяють, що до заходу долучаться близько 80 туроператорів.

Крім того, вже 29 квітня Чернігівщина стане учасником столичної виставки UITT 2017 «Україна – Подорожі та Туризм», на якій свій туристичний потенціал представлятимуть більшість областей України. Заявки на участь у заході також подали 28 країн світу.

Свої думки з приводу семінару на своїй сторінці у Facebook висловив і голова Корюківської ОТГ Ратан Ахмедов:

— Це були два дні, що відкривають можливості. Це не черговий "круглий стіл" чи "нарада". Вже на початку квітня Чернігівщина матиме можливість продавати себе кількамільйонному ринку Києва.

 

 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА