back

Право на пільгове оподаткування отримало підприємство, на якому працюють особи з інвалідністю

27-03-2017 | 17:35

Ніжинське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих отримало право на пільгове оподаткування строком на один рік.

Таке рішення прийнято сьогодні, 27 березня, на засіданні комісії з питань надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування та надання фінансової допомоги та цільової позики для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів Чернігівської обласної державної адміністрації.

Зібрання провела голова комісії, заступник голови – керівник апарату ОДА Наталія Романова.

На підприємстві понад 70% працівників – особи з інвалідністю, причому для них – це основне місце роботи. Минулого року місячна оплата праці таких робітників перевищувала розмір мінімальної заробітної плати.

Щоб залишатися конкурентоспроможним, підприємство планує оптимізувати ціну продажу продукції власного виробництва. Крім того, обсяг реалізації товарів планують збільшити ще на 37%.

Термін попереднього дозволу на користування пільгами з оподаткування закінчується 1 квітня цього року. Підприємством дотримані всі необхідні вимоги, тому рішення про надання нового дозволу терміном до 1 квітня 2018 року члени комісії підтримали одноголосно. 

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації