27-03-2017 | 14:58
Етап Кубку світу з зимових видів спорту серед спортсменів із ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору, що проходив з 17 по 24 березня у місті Саппоро (Японія), для чернігівських паралімпійців виявився вдалим.
Спортсмени вибороли чотири медалі: Дмитро Суярко отримав «бронзу» в лижних гонках на 10 кілометрів та «срібло» в спринті 7,5 кілометра, а Ігор Рептюх – «срібло» в лижних гонках на 10 кілометрів та «бронзу» у спринті 7,5 кілометра.
За підсумками етапів Кубків світу сезону 2016-2017 років у загальному заліку спортсменів із ураженнями опорно-рухового апарату Ігоря Рептюха визнано кращим з лижних гонок та нагороджено Великим Кришталевим глобусом.
Дмитро Суярко та Ігор Рептюх – вихованці Заслужених тренерів України Володимира Сторожка та Андрія Литвинця, представляють регіональний центр «Інваспорт».
За повідомленням
Департаменту сім’ї, молоді та спорту
Чернігівської облдержадміністрації