back

Володимир Хоменко представив керівника Бахмацького району

11-04-2012 | 15:35

11 квітня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко представив адміністративно-господарському активу Бахмацького району голову районної державної адміністрації Анатолія Булигу, призначеного на посаду згідно з розпорядженням Президента України від 6 квітня 2012 року.

Під час наради з активом обговорено проблеми та перспективи соціально-економічного розвитку Бахмацького району, окреслено шляхи щодо поліпшення ситуації.

Голова облдержадміністрації підкреслив: район має значний потенціал, (в тому числі і кадровий) для того, щоб мобілізувавши спільні зусилля та енергію вивести район на перші місця, оскільки за підсумками 2011 року за розрахунками оцінки результатів діяльності районів Бахмаччина посідає лише 15 місце.

Тому керівництво району має відпрацювати чіткий план дій на найближчий період та на перспективу для реалізації поставлених завдань, зокрема, у поверненні Бахмаччині слави не лише потужного аграрного, а й аграрно-промислового району. Для цього значну увагу треба сконцентрувати на розвитку переробної галузі.

«Перед нами стоять дуже важливі завдання щодо впровадження в життя ключових пріоритетів, реформ та соціальних ініціатив, ініційованих Президентом України Віктором Януковичем.

Саме тому спільна злагоджена робота представницької та виконавської гілок влади та всього активу Бахмацького району має бути спрямована на виконання цих завдань, кінцева мета яких – покращення життя людей у кожній сільській громаді, у кожному населеному пункті», - наголосив Володимир Хоменко.

Прес-служба облдержадміністрації