back

Володимир Хоменко зустрівся з головою обласного відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму Ніною Зубок

11-04-2012 | 11:05

Щорічно 11 квітня за ініціативою Організації Об’єднаних Націй відзначається Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

11 квітня голова обласної адміністрації Володимир Хоменко зустрівся з головою обласного відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму Ніною Зубок, яка у 1943 році була вивезена до Німеччини у концтабір м. Білефельд, де пробула до 1945 року.

У ході розмови вона поінформувала керівника області про діяльність Чернігівського обласного відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму.

Як зазначила Ніна Зубок, серед проблемних питань — забезпечення ліками членів спілки, особливо тих, хто не може самостійно пересуватися.

Голова облдержадміністрації Володимир Хоменко наголосив, що влада тримає на контролі проблеми життєзабезпечення ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань.

Привернути увагу українського суспільства до трагедії жертв нацизму покликаний Указ Президента України «Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами початку насильного вивезення мирного населення з території окупованої України на примусові роботи в роки Великої Вітчизняної війни». підписаний 22 березня ц. р.

У зустрічі також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко, начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Лариса Юрченко, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Галина Василькова, начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Андрій Подорван.

За результатами зустрічі буде видано відповідне доручення.

Прес-служба облдержадміністрації