back

Податкову поліцію слід ліквідувати – Президент

21-03-2017 | 08:16

Президент Петро Порошенко виступає за ліквідацію податкової поліції та створення Служби фінансових розслідувань як принципово нового, інтелектуально-аналітичного органу. Про це він заявив під час п’ятого засідання Ради регіонального розвитку.

Президент повідомив про домовленість до засідання Національної ради реформ, при активній участі Уряду, парламентського комітету, депутатів, експертів і громадськості, доопрацювати і розробити законопроект, який буде поданий Президентом як невідкладний, щоб «вже в короткий термін запрацювала нова Служба фінансових розслідувань як принципово новий, інтелектуально-аналітичний  орган».

Президент зазначив, що вже кілька десятків років триває дискусія про долю податкової поліції та нагадав, що «декілька років тому говорили про вплив санепідстанції на бізнес, про вплив пожежників на бізнес, говорили про вплив екологів, інших».

«Було три священних корови: СБУ, поліція і податкова міліція чи поліція, яку навіть ніхто чіпати не міг. Впевнений в тому, що, на жаль, зараз спроби знайти компроміс, поки що зайшли в глухий кут. Я впевнений в тому, що пора приймати рішення і ставити крапку. Моя пряма політична воля полягає в тому, що цю структуру, податкову поліцію, слід ліквідувати. Її роботу мають виконувати не м’язисті хлопці в масках, а «ботани» в білих комірцях через аналітичну роботу»,  - сказав Петро Порошенко.

Президент наголосив, що більше потрібні не силові, а аналітичні здібності: «Не груба сила, маски-шоу, а ефективна конкретна робота».

Прес-служба Президента України