back

Науковці презентували аграріям Чернігівщини новітні інноваційні розробки і технології

07-03-2017 | 10:52

Застосування новітніх наукових розробок і технологій у сільському господарстві області обговорили учасники семінару, організованого днями Департаментом агропромислового розвитку Чернігівської ОДА спільно з Інститутом сільськогосподарської мікробіології та агропромислового розвитку НААН.

Ознайомитись з останніми розробками науковців зібралося понад п’ятдесят керівників і спеціалістів сільськогосподарських підприємств, а також фахівці управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій.

Роботу семінару відкрив перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Леонід Сахневич, який наголосив на необхідності застосування наукових досягнень у практичній роботі аграріїв.

Керівник Інституту Віталій Волкогон розповів про сучасні розробки мікробіологів для аграрного виробництва. А заступник директора Інституту з наукової та інноваційної діяльності Анатолій Москаленко продемонстрував учасникам семінару перспективи використання на Чернігівщині новітніх інноваційних технологій їх наукового закладу.

Керівники господарств мали змогу обговорити зі співробітниками Інституту питання практичного застосування мікробіологічних препаратів, їх впливу на ріст і розвиток сільськогосподарських культур, а також економічну ефективність їх використання.

Власним досвідом застосування наукоємної продукції Інституту поділилися Григорій Васеко (ПрАТ «Чернігівське головне підприємство по племінній справі у тваринництві»), Микола Мисник (ФСГ «Золотий Пармен») та Володимир Мусієнко (ФГ «Деметра Агро МС»).

Підбиваючи підсумки семінару, директор Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації Юрій Павлішен висловив упевненість у перспективності співпраці Інституту та аграріїв області за підтримки його підрозділу, а також управлінь (відділів) агропромислового розвитку на місцях.

 

 

За інформацією Департаменту агропромислового
розвитку Чернігівської облдержадміністрації