back

Соціальна картка – для бійців АТО

20-02-2017 | 11:17

Майже рік в Україні діє соціально-правова програма допомоги учасникам бойових дій «Соціальна картка учасника АТО». Її створено за ініціативою Всеукраїнського об'єднання учасників АТО «Українці – разом!».

Близько 48 тисяч осіб вже стали власниками цієї картки. На Чернігівщині — більше тисячі.

Про це повідомив голова правління Всеукраїнського об'єднання Руслан Руденко під час науково-практичної конференції «Соціально-правовий захист та медико-психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції», що відбулася днями у Чернігові.

У рамках заходу іменні соціальні картки вручили АТОвцям області.

До речі, власник картки може безкоштовно проконсультуватись у юристів, отримати психологічну підтримку. Також він може користуватися знижками на придбання товарів у визначених торгових мережах. Крім того, бійцям АТО та членам їх сімей пропонуються освітні, оздоровчі послуги та програми дозвілля для дітей.

Отримати соціальну картку може кожен військовослужбовець, який є учасником бойових дій і має відповідне посвідчення.

Під час конференції також обговорили питання соціальної підтримки та працевлаштування учасників АТО, їх правового забезпечення, виділення земельних ділянок тощо.

До уваги! Охочі отримати картки можуть ознайомитися з деталями на сайті Всеукраїнського об'єднання учасників АТО «Українці – разом!» або звернутися за телефонами: 067 504 75 75, 050 447 75 75 з понеділка по п’ятницю (з 9:00 до 18:00 години). Працює безкоштовна гаряча лінія: 0 800 507 575.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
 з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації