back

Найкращим пам’ятником Героям Небесної Сотні стане нова Україна — Президент

17-02-2017 | 11:25

Президент Петро Порошенко впевнений, що найкращим пам’ятником Героям Небесної Сотні стане нова Україна, побудова якої потребує спільних зусиль.

«Найкращим пам’ятником Героям Небесної Сотні стане нова Україна, яку ми з вами будуємо, і її спорудження все ще потребує титанічних зусиль», — зазначив Глава держави на церемонії вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Президент додав, що також важливо забезпечити місце, куди мільйони українців зможуть приходити задля вшанування пам’яті тих, з кого ця нова Україна почалася – Героїв Небесної Сотні.

«Ми зібралися тут, на відрізку київської вулиці — саме тому місці, де історія України назавжди змінилася. На цьому місці велике братство безстрашних людей заплатило найвищу ціну за свободу нашої з вами держави», — зазначив Петро Порошенко. Хоча тоді вони не знали, що беззбройними вступають в один з перших боїв за незалежність, і війна, яка триватиме не один рік, забере на небеса ще не одну сотню героїв, додав Президент.

«Тоді країна не відала, який же лютий і підступний ворог нам протистоїть. І що постріли снайперів на Майдані були фактично першими пострілами агресора в душу нашої держави. Тоді ми й гадки не мали, що найкращим дочкам і синам України ще не раз доведеться приймати нерівний бій», — зазначив Президент. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих Героїв Небесної Сотні та всіх захисників України.

Президент зазначив, що нині Україна вже інша, і щодня нові герої звіряють своє життя з подвигом Небесної Сотні. «Революцію Гідності продовжують громадяни України із загостреним відчуттям патріотизму. Революцію Гідності продовжує зараз 72-а бригада під Авдіївкою і десятки тисяч контрактників, які свідомо і вільно обрали професію захисника Вітчизни», — підкреслив Глава держави. За словами Президента, Революцію Гідності продовжують працівники «Укроборонпрому» на полігоні, де випробовують новий ракетний щит, та сильне і вимогливе громадянське суспільство, яке власні ініціативність, креативність, працьовитість поєднує з роллю сурового і прискіпливого контролера влади.

«Зміни й зрушення в різних сферах життя, часом не такі швидкі, як хотілося б, які втілюються різними гілками влади, — це теж продовження Революції Гідності», — додав Петро Порошенко. Він наголосив, що нині зарано робити висновки, а тим більше песимістичні, щодо Революції Гідності. «Започатковані нею процеси — ще у повному розпалі, і я переконаний в оптимістичному їхньому завершенні. Мине ще не один рік змін, але, впевнений, настане той день, коли навіть Фома Невіруючий побачить і повірить, наскільки ж змінилися на краще наша з вами держава внаслідок тих подій, які сталися наприкінці 2013 – початку 2014 років», — зазначив Глава держави.

 

 

Прес-служба Президента України