back

Чернігівщина долучиться до всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом!»

15-02-2017 | 16:37

Як організувати проведення екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!» на території області – радилися учасники наради, яка відбулася в Чернігівській обласній державній адміністрації сьогодні, 15 лютого.

Ініціатором масштабного всеукраїнського прибирання зелених зон та благоустрою територій виступила громадська організація «Let’s do it, Ukraine»  спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It! World». Акція проходитиме під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко за підтримки центральних і місцевих органів влади та ряду громадських організацій.

До обговорення заходу, окрім його організаторів, долучились представники структурних підрозділів облдержадміністрації та громадськість.

Цьогорічна акція «Зробимо Україну чистою разом!» запланована на 29 квітня. Її першочергове завдання – об’єднання зусиль громад, влади, представників бізнесу та інститутів громадянського суспільства для покращання санітарного і естетичного стану населених пунктів та прибирання зелених зон. Окрему увагу ініціатори заходу приділяють залученню молоді до цієї справи.

Як повідомила президент громадської організації «Let’s do it, Ukraine» Юлія Мархель, у рамках акції, окрім наймасштабнішого прибирання країни, відбудеться ряд інформаційно-просвітницьких заходів, серед яких – всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоФест», форуми, круглі столи тощо.

– Чисте довкілля та благоустрій населених пунктів – наша спільна справа, тому органи влади на місцях мають створити необхідні умови, аби в цих процесах могли взяти участь усі бажаючі. Зокрема – надати людям спеціальний інвентар та інші засоби, організувати транспорт для вивезення сміття, – зазначила в.о. директора Департаменту ЖКГ ОДА Лідія Борсук.

Довіково:

Минулоріч у прибиранні населених пунктів Чернігівщини під час акцій з озеленення та благоустрою територій взяли участь більше 150 тисяч осіб.

Учасники акції ліквідували 418 несанкціонованих сміттєзвалищ, прибравши при цьому 5345 тисяч кубічних метрів побутових відходів.

Крім того, привели в належний санітарно-технічний стан 164 парки, 252 сквери та 918 дитячих і спортивних майданчиків. А також упорядкували 1035 місць почесних поховань та 2328 кладовищ.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації