back

Обновки для багатодітних родин Чернігівщини

10-02-2017 | 18:06

Приємна подія для сім’ї Ніколаєнків із Замглаю Ріпкинського району відбулася вчора, 9 лютого. Відтепер у них нова газова плита.

Сертифікат на отримання побутової техніки вручили заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко та заступник голови Ріпкинської райдержадміністрації Світлана Тризна.

 

 

 

 

Сьогодні ж солодощі та сертифікати на двоярусні ліжка заступник голови – керівник апарату ОДА Наталія Романова передала двом сім’ям з Наумівки, двом – з Холмів та родині з Козилівки, що на Корюківщині.

— Народити та достойно виховати дітей — важка праця, що потребує чималих зусиль. Бажаю, щоб у родинах завжди панувала злагода, а сини та донечки росли здоровими на гордість Україні,— зазначила Наталія Романова.

Зі словами вітання звернувся і начальник управління охорони здоров’я ОДА Петро Гармаш, який цього дня також перебував з робочим візитом у Корюківському районі

Подарунки отримали і діти загиблих учасників АТО, які родом з Корюківщини.

 

Зазначену допомогу родини, в яких п’ять і більше дітей, отримують за кошти обласного бюджету на виконання Комплексної обласної програми підтримки сім'ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми.

Читати також: Багатодітні родини Менщини отримали подарунки

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації